close
4

Besta Marine uluslararası üreticileri ve tedarikçileri temsil etmek, Tersaneler ve Armatörler için danışmanlık hizmetleri vermek, deniz ve makine sistemlerinde mühendislik hizmetleri ve teknik servis sağlamak maksadıyla kurulmuş bir Türk şirketidir.

Besta Marine, gemi inşa ve onarımının tüm aşamalarında ve unsurlarında kapsamlı deneyime sahiptir.

6
5

Ortaklarının, gemi inşa ve onarımının tümüne ve alt süreçlerine ilişkin 25 yılın üzerindeki tecrübesi ile, çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti ve kalite esaslı sürekli kendini geliştiren yaklaşımı Firmamızın Müşterilerine güven veren önemli değerlerindendir.

Projelerimiz ve hizmetlerimizde; değerlerimizden vazgeçmeden, innovatif, maliyet etkin, entegre çözümler geliştirmek ana düsturumuzdur. Besta Marine, görevinize ulaşmanıza yardımcı olmak için engelleri sizin için fırsatlara dönüştürür.

1
2

Entegre çözümleri ve yenilikçi teknolojiler ile 25 yıldan fazla tecrübesi marifetiyle kanıtlanmış uzmanlığı sayesinde projelerinize değer katmayı hedeflemiştir. İlk gemi tasarımından başlayarak tasarım ve gemi inşaa desteğinin detaylandırılmasına kadar çok çeşitli disiplinlerde gemi programlarına destek tarafımızdan en etkin ve verimli şekilde sağlanmaktadır.

Temsil edilen uluslararası Üreticilerimizin dünya ölçeğinde kendini ispatlamış üst kalitedeki Ürünlerinin projelerinizde en iyi şekilde yer almasını sağlamak ve sonrasında üst seviye memnuniyetiniz için her türlü tedbir tarafımızdan sürekli sağlanmaktadır.

3